Oversikt

Resultat speedway
Resultat Cross
Resultat Barn
Resulta sidevogncross
Resultat langbane lørdag


Ark 1: Resultat speedway


Basserudåsen 05.09.1008













































Nr Åpen Klasse


5
7
15
18
26
30
33



Sum Pl
2 Jarle Evensen Oslo
R 1 B 2

H 0 G 1







4
3 Sten Erik Tverraaen Kongsberg
B 0 H 0 G 0





R 1



1
5 Lars D Gunnestad Drammen


G 3

R 3

H 3 B 3



12 1
6 Gøran Strande Cae Mjøsa




R 2 B 1 H 3

G 2



8 3
7 Jan Erik Langholdt Sarpsborg
G 2





R 0 B 0 H 0



2
10 Bjørn G Hansen Oslo
H 3

B 3 G 2

R 2





10 2
19 Peer Bakke Kongsberg


R 1 H 1

B 2 G 1





5























Nr 50-60 år


8
16
19
27
31









1 Roy Martinsen Oslo
R 3 B 3 H 3 G 3









12 1
4 Borgar Lunde Oslo
B 1 H 2 G 1

R 3







7 3
8 Tom Arne Pedersen Mjøsa
H 0 G 0

R 0 B 1







1
11 Stein Roar Pedersen Riska
G 2

R 2 B 2 H 2







8 2
12 Årstein Jensen Kongsberg


R 1 B 0 H 1 G 0







2
























Nr Over 60 år Heat
9 20 28 32


Sum Pl
9 Odd F Stausland Grenland

R 2 H 1 B 2 G 2



7 2
13 Martin Chr. Lea Riska
B 3 G 3 H 3 R 3


12 1
14 Ivar A Hoffgård Grenland
H 1 R 2 G 1 B 1


5 3
30 Sigmund Finnestad Riska
G 0 B 0 R 0 H 0


0







































Nr 500 ccm sidev. Heat
10 21 29


Sum Pl
1 Kjell Roine Heia Kongsberg 14

R 0 H 3
G 3


20 1
Espen Fløterud
R H
G

3
2 Tommy Heia Kongsberg 6
B 2 G 1

R 1


10 3
Andre Johansen Tång
B G
R


3 Mikal Berg Sarpsborg 13





H 3 R 2

B 2


20 2

Miklos Nemet







H
R


B



2










G
B


H











G
B

H





















































































































































































































































































































































1























Ark 2: Resultat Cross


Basserudåsen 05.09.2010











Cross Veteran










Nr

Heat 1 4 Sum 7 Sum PL
156 Michael Hansson Sverige 13 2 1 6 22

554 Per Gavik Drøbak BSA Goldstar 500 17 3 5 4 29
64 Peer Bakke Kongsberg HVA 390 24 6 7 8 45 1
446 Willy Pedersen Enebakk Royal Emfil 500 0 0 2 1 3
148 Ove Leret NMK Romerike Honda Elsinore 250 20 7 6 5 38 3 0 heatseier
48 Martin Ramsø Moss MC HVA 400 15 8 8 7 38 2 2 heatseier
16 Anders Ramsøe Moss MC CZ 250 2 4
1 0 7
15 Bjørn Towsen
5
4 3 12





0
620 Peder Ramsø Moss mc Kawasaki 125 10 1
3 2 16




























Cross Moderne























Nr
Heat 2 5 Sum 8 Sum PL
138 Anders B Johansen Kbg Beta rr 450 21 9 9 10 49 1
667 Ruben Borgersen Kongsberg Honda 250 20 10
10 9 49 1
777 Fredrik Hørtvedt Kongsberg Gasgas 300 10 2
4 5 21
737 Even Hørtvedt Kongsberg Suzuki dr-z 300 11 6 1 6 24
4 Borgar Lunde Oslo 18 7 7 8 40 3
276 Tom E Hardangen Kongsberg Beta RR 250 3 4 2 2 11
15 Vegard Hals Kongsberg KTM 450 16
16
1 Robert Palm Kongsberg Honda 250 9 1 6 1 17
8 Håkon Martinsen Oslo Kawasaki 250 0 5
3 4 12
336 Remi J Klausen 8 8 7 23
Bjørn Towswn 3 5 3 11







Ark 3: Resultat Barn


Basserudåsen 05.09.2010





















Små barn


















Nr
Heat

1 2 11 12 22 23

Sum Pl










1 Linda Aasen Drammen
















4 Iselin Svendsen Kongsberg







5 Tonje Tveitdal Kr.sand









3 Sander Berg Borg.






























































Nr Barn Cross Heat
3 13 24

Sum Pl
15 Hermann Svendsen Kongsberg

R 2 H 2
G 1

5 2
16 Pål Erik Svendsen Kongsberg
B 3 G 3
R 3

9 1
12 Simen Ramsø Borg MC
H 1 R 1

B 2

4 3
Wiliam Palm Kongsberg
G 0 B 0
H 0

0


























































Nr Barn speedway


4
6
14
17
25





Sum Pl
9 Emil Rimdal Mjøsa
R 0 B 0 H 1 G 1







2

10 Ola Pedersen Mjøsa
B 2 H 3 G 2

R 2





9 2 2
11 Are Lund Vangen Mjøsa
H 1 G 2

R 3 B 1





7 3
12 Vegar Starsveen Mjøsa
G 3

R 3 B 0 H 3





9 1 3
14 Martin Eriksen Kr. Sand


R 1 B 0 H 1 G 0





2
























Ark 4: Resulta sidevogncross


Basserudåsen 05/09-2010













Nr Navn Merke
Sted
X

Sidevogn cross, veteran















Heat

3 6 Sum 9 Sum
Plass






148 Tom Dulin Leret/Ricard Zetterstrøm Yam. EML 1000
Romerike 19 5
5
4 33
1
379 Jonny Nilsson / Clas Ekberg Norten/EML 920
S 18 4
4 5
31
2
378 Niklas Gustavson / Lisa Gustavson Kawasaki 750
S 14 2
3
2
21
3
563 Ole Martin Håkonsen / Owe Leret MotoGuz EML 1000
Lier 13 3 1 3
20
507 Olav Dalåsen / Inger Dalåsen BMW HEOS 1000
Moss 12 1 2
1 16
























Ark 5: Resultat langbane lørdag


Stengelsrud 04.09.2010


























































500 ccm























Speedw.


























Totalt sykkel 2 ventil 4 ventil Reser
Nr Navn
Heat

6


7

Sum 15
24 Sum Pl S 2 4 R
1 Roy Martinsen s NMK Oslo
R 4
Sh 3



7 G 2


9 1


13 Martin Chr. Lea s Riska
B 5

H 2

7 Sh 1
8 2

4 Borgar Lunde s Oslo
H 2
R 1

3 Gr 2
5 3

30 Sigmund Finnestad s Riska
G 0

Gr 0



0
R 0 0


12 Årstein Jensen 4 Kongsberg
Gr 1




1 H 0 B 1
2




11 Stein Roar Pedersen 4 Riska
Sh 3






3 B 3 G 3

9
3
19 Peer Bakke 4 Kongsberg


B 5


5 Gr 4 Sh 4
13


2
3 Kim Rudi Juritzen 4 Drammen




G 4

4 R 5 H 5 14

1






0

0










0



0


S = speedwaysykler








0


0


4 = 4 ventiler langbane



0

0






0

0












0



0











0



0












0




0













0



0













0




0